Čistírna peří Praha, Mělník

Naše služby

Zhotovujeme na zakázku i atypické polštáře a prošívané deky z naší sypkoviny ze 100% bavlny od firmy SEBA a z vámi dodaného peří nebo našeho kvalitního draného peří, přitom plně respektujeme přání zákazníka na sjednanou kvalitu, množství i atypičnost zakázky.Kvalitní sypek dodáváme v široké škále barev a vzorů.

Prodáváme a vyrábíme kvalitní prošívané deky a polštáře plněné kvalitním draným peřím. Péřové prošívané deky a polštáře jsou stále více žádané a oblíbené a hlavně vhodné ke zdravému spánku, který je klíčem k úspěšnému dni.

Zdravý spánek totiž znamená kvalitní odpočinek a tedy i pocit svěžesti a pohody, což má přímý vliv na naší výkonnost a tedy i úspěch. Kvalitní spánek je jak známo balzámem nejen na tělo ale i na duši.

Né nadarmo se říká, že čtyrnohý přítel člověka není jen pes ale i jeho postel.

Zdravý spánek je podmíněn hygienou spánku, což není jen o tom jak, kde, kdy a na jak dlouho uleháme ke spánku ale především o tom do čeho uleháme. Věnovat pozornost a investovat do lůžkovin není tedy zhýralostí, vždyt v lůžkovinách tráví člověk zhruba 1/3 dne.

Nedílnou součástí našich služeb je čistění peří, které provádíme na nejvyšší urovni na moderních strojích, přitom zbavíme peří prachu, potu, roztočů a všech nečistot.

Vaši zakázku v Praze a Mělníku po telefonické domluvě zdarma odvezeme a přivezeme.

Zakázky zhotovujeme take na počkání nebo do 24 hodin.